Edi Rama, tërësisht i deformuar në këtë foto, dhe kjo nuk i lejohet një “kuratori” fotografie

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:15 08-11-2015 Edi Rama, tërësisht i deformuar në këtë foto, dhe kjo nuk i lejohet një “kuratori” fotografie Edi Rama në Korçë

Kjo foto është bërë në Korçë. Dhe do të shikoni një Edi Ramë tërësisht të deformuar. Ndoshta dielli i mëngjesit të sotëm e ka shtrembëruar pak si tepër mimikën e kryeministrit shqiptar.

Duhet thënë se Edi Rama është një kurator i jashtëzakonshëm i imazhit të tij. Të gjithë e dinë se fotot që hedh në rrjetet sociale i hedh vetë dhe i shikon me kujdes për pozicionin ku ai del më mirë. Por kjo foto i ka shpëtuar. Jo për fajt të tij, por për faj të personit që i ka kërkuar një foto dhe ai nuk ka mundur të rezistojë.

Rama është veshur trashë. Poshtë këmishës, ka një triko të trashë, e mbi triko, edhe një xhaketë. Nuk ka faj, në Korçë ftohti ka filluar me kohë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052861928939819
array(1) { ["section"]=> string(95) "edi-rama-teresisht-i-deformuar-ne-kete-foto-dhe-kjo-nuk-i-lejohet-nje-kuratori-fotografie-24955" }