Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 11:56 11-06-2016 Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes

"Vigjilje drithëruese për të parë herë në histori që Shqipëria luan finalet. Cilido rezultat  kjo është fantastike”. Emocionet e ndeshjes kanë kapur dhe kryeministrin Rama, si një tifoz dhe patriot i futbollit shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi
Tifozëria jonë në ekstazë, por shifrat thonë të kundërtën. Na i kalojnë anglezët dhe rusët »
Article Logic
Execution time: 0.022709846496582
array(1) { ["section"]=> string(57) "edi-rama-thote-dy-fjale-dritheruese-perpara-deshjes-43180" }