Edi Rama thumbon nga Shkodra Andi Bushatin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 12-06-2017 Edi Rama thumbon nga Shkodra Andi Bushatin

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ndodhet në Shkodër. Krah tij qendron kryesuesi i listës, njëherazi ministri i Jashtëm Ditmir Bushati si dhe deputeti i Malësisë së Madhe Paulin Sterkaj.

Duke folur për fisin e Bushatllinjve e duke u krenuar me Ditmir Bushatin, Rama nuk nguroi të thumbojë edhe analistin Andi Bushati.

“Ta prish njëçikë Andi Bushati po hajt mo”, i tha Rama ministrit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021503925323486
array(1) { ["section"]=> string(48) "edi-rama-thumbon-nga-shkodra-andi-bushatin-82160" }