Edi Rama ulet në lokalin pranë Ambasadës Amerikane, kush është deputeti që e shoqëron (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:23 17-10-2017 Edi Rama ulet në lokalin pranë Ambasadës Amerikane, kush është deputeti që e shoqëron (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka parashikuar një vizite punë në Shkup të Maqedonisë ku dhe ka takuar fillimisht homologun e tij Zoran Zaev.

Por, pas takimeve zyrtare duket se Rama ka gjetur kohën që të konsumojë edhe një kafe me deputetin shqiptar i LR PDSH-së, Ziadin Sela. (Kujtojmë se Sela ishte një nga deputetët që u dhunua në mënyrë barbare në parlamentin maqedonas disa muaj më parë nga protestuesit me mjete të forta).

Këto foto janë publikuar nga vetë deputeti i cili e cilëson foton ku shfaqet me Ramën si “foton e ditës”.

 

zia.jpg

 

Po ashtu, në një tjetër foto të publikuar me kryeministrin Sela shkruan se ndodhen pranë Ambasadës Amerikane dhe se gjithçka mund të jetë rastësi.

“Aty te lumi Vardar ku ndahet Shkupi takohet , Edi Rama me Ziadin Selën. Pak më lart duket ambasadata e Amerikës. Gjithcka mund të jetë e rastit, por jo edhe simbolika”, shkruan deputeti shqiptar.

 

ziaaa.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016112089157104
array(1) { ["section"]=> string(95) "edi-rama-ulet-ne-lokalin-prane-ambasades-amerikane-kush-eshte-deputeti-qe-e-shoqeron-foto-96177" }