Edi Rama uron Pavarësinë e Kosovës me foton e heroit legjendar Adem Jashari

Publikuar tek: politike, më 10:59 17-02-2016 Edi Rama uron Pavarësinë e Kosovës me foton e heroit legjendar Adem Jashari

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një pikturë të veçantë të heroit Adem Jashari për të uruar Kosovën në 8 vjetorin e Pavarësisë së saj.

“Mirënjohje përjetë heronjve dhe luftëtarëve të pavarësisë së Kosovës! Gëzuar”, shkruan kryeministri Rama në profilin e tij. Ston mbushen 8 vite nga dita e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, ndërsa ky përvjetor e gjen Kosovën në një situatë të tensionuar politike, ku sot, përveç festimeve nga qeveria, është parashukuar të mbahet edhe një prej protestave më të mëdha opozitare.

asdgasdgasdgsadhhh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erion Braçe konfliktual me demokratët, por një deputete i ka fituar respektin e plotë (FOTO)
Flet Nishani për konfliktin me Ramën dhe pse e takoi Kerryn te shkallët e avionit. Jep një përgjigje në stilin e tij »
Article Logic
Execution time: 0.023771047592163
array(1) { ["section"]=> string(81) "edi-rama-uron-pavaresine-e-kosoves-me-foton-e-heroit-legjendar-adem-jashari-32807" }