Edi Rama zbulon foton e ditës, nuk do ta besoni kush është personazhi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:18 14-08-2016 Edi Rama zbulon foton e ditës, nuk do ta besoni kush është personazhi

Kryeministri Edi Rama po shijon pushimet në Dhërmi, vend i cili është kthyer në një destinacion të preferuar për personazhet e botës së sportit, artit, politikës dhe jo vetëm.

Aty janë duke pushuar shumë njerëz të njohur të çdo lloj fushe të jetës, ndërsa takimet e tyre shoqërohen me foto.

Kryeministri Rama i zhvendosur në Dhërmi për pushimet e verës ka vendosur që të shkrepë një foto në prani të Lorik Canës.

Ndërsa kjo foto tashmë është titulluar 'Foto e Ditës' në profilin e kryeministrit në "Facebook".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026769161224365
array(1) { ["section"]=> string(74) "edi-rama-zbulon-foton-e-dites-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-personazhi-49693" }