Edi Rama zbulon për herë të parë detajet e takimit me Donald Trump: S’po vdiste… I shtrënguam duart miqësisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:19 26-05-2017 Edi Rama zbulon për herë të parë detajet e takimit me Donald Trump: S’po vdiste… I shtrënguam duart miqësisht

Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë në lidhje me takimin që zhvilloi me liderët botërorë në Bruksel, konkretisht me presidentin Donald Trump.

Teksa një komentues e ka ironizuar kryeministrin duke thënë se “bëri mirë që nuk ia shtrëngoi dorën pasi Trump po vdiste ta takonte”.

Rama ka reaguar menjëherë me një koment teksa tregon kështu edhe detaje të takimit.

“Në fakt askush s’po vdiste, po i shtrënguam duart krejt normalisht dhe folëm shumë miqësisht”, tha Rama në komentin e tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037532091140747
array(1) { ["section"]=> string(113) "edi-rama-zbulon-per-here-te-pare-detajet-e-takimit-me-donald-trump-s-po-vdiste-i-shtrenguam-duart-miqesisht-80108" }