Edi Rama zgjedh një fotografi, Sali Berisha një denoncim, kështu nis dita sot për dy politikanët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 01-10-2016 Edi Rama zgjedh një fotografi, Sali Berisha një denoncim, kështu nis dita sot për dy politikanët

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë nisur që në mëngjes aktivitetin e tyre në rrjetet sociale.

Të dy kanë bërë nga një postim në “Facebook”, që në fakt reflektojnë zhvillimet që janë parashikuar të ndodhin ditën e sotme.

Rama ka postuar një foto duke qeshur me të madhe, ndërsa në krah të tij qëndron një djal i vogël. Në një ditë si kjo, kur qytetarët do të protestojnë kundër tij përpara Kryeministrisë, Rama preferon ta marrë me të qeshur.

Sali Berisha nga ana tjetër nuk ka se si të mos i mëshojë ndotjes së ambientit dhe rreziqeve që kjo sjell për njerëzit. Ai ka publikuar denoncimin e një qytetari nga Gramshi për furrat e gëlqeres.

14517594_10154059467761523_8877278003443041785_n.jpg

*Postimi i Edi Ramës

14479609_660046034156307_416390084836934314_n.jpg

*Postimi i Sali Berishës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023618936538696
array(1) { ["section"]=> string(100) "edi-rama-zgjedh-nje-fotografi-sali-berisha-nje-denoncim-keshtu-nis-dita-sot-per-dy-politikanet-54722" }