Edi Ramës i këputet litari dhe humbet ekuilibrin në errësirë, s’do ta besoni si shpëton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:18 20-06-2017 Edi Ramës i këputet litari dhe humbet ekuilibrin në errësirë, s’do ta besoni si shpëton

Spoti i publikuar nga Edi Rama disa javë më parë ku ishte në rolin e një polici që i vendos gjobë shoferit se kaloi me të kuqe, bëri xhiron e rrjetit.

Kryeministri ditën e sotme ka publikuar spotin pasues elektoral i cili është komplet ndryshe nga i pari.

Në video është Rama që po tërheq i vetëm litarin por nuk ja del dot sepse i shkëputet nga dora. Errësira totale mbizotëron derisa kryeministrit i vjen në ndihmë një vajzë e vogël, më pas njerëzit shtohen me rradhë. Kështu, dielli lind sërish dhe kryeministri i shpëton errësirës.

"Më ndihmoni me një votë kuqezi për nr.✌️të bëj gjithçka mundem për Ju, për Shqipërinë që duam për fëmijët tanë, që ta bëjmë së bashku këtë vend me shtet, punë e mirëqenie",  shkruan Rama bashkangjitur videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068490505218506
array(1) { ["section"]=> string(92) "edi-rames-i-keputet-litari-dhe-humbet-ekuilibrin-ne-erresire-s-do-ta-besoni-si-shpeton-83204" }