Edi rri spatë, Beni luan Bixhoz, Qorri mbjell kanabis, Diti fle me burra…Konstatimet e Berishës në mesditë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:07 04-12-2016 Edi rri spatë, Beni luan Bixhoz, Qorri mbjell kanabis, Diti fle me burra…Konstatimet e Berishës në mesditë Posteri i publikuar nga Berisha

Edi rri spatë, Beni luan Bixhoz, Qorri mbjell kanabis…Diti fle me burra…Berisha këtë të djelë ka gjetur një poster për të vënë në lojë qeverinë këtë të djelë. 

E në fakt, për një ish-kryeministër si Berisha, shpërndarja e këtij posteri online, ka shkaktuar ilaritet dhe batuta edhe tek ndjekësit e tij, raporton newsbomb.al.

“Qytetari dixhital, ansambli të përzjerat” shkruan Berisha duke hedhur online posterin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016639947891235
array(1) { ["section"]=> string(109) "edi-rri-spate-beni-luan-bixhoz-qorri-mbjell-kanabis-diti-fle-me-burra-konstatimet-e-berishes-ne-mesdite-61568" }