“Edi, shko në burg bashkë me gjyqtarët”, mësoni si i përgjigjet Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:47 08-06-2017 “Edi, shko në burg bashkë me gjyqtarët”, mësoni si i përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama është përballur me një komentues, i cili i kërkon të bëjë vetting jo vetëm për prokurorët dhe gjyqtarët, por edhe për politikanët, duke përfshirë edhe atë vetë.

Komentuesi i shkruan në profilin e tij në facebook se edhe socialist edhe milioner nuk shkon.

“O Edi e ke fituar vetingun per gjyqtare fitoje edhe per politikanet. Shkoni se bashku ne burg. Socialist e milioner nuk shkon kjo pune Edi’, shkruan qytetari.

Ndërkohë, kryeministri i përgjigjet menjëherë dhe i shkruan: “Qerim ti me merr te keqen mua, po une s'te ve faj! Je nje viktime e politikes se baltes”.

 komenti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029200792312622
array(1) { ["section"]=> string(70) "edi-shko-ne-burg-bashke-me-gjyqtaret-mesoni-si-i-pergjigjet-rama-81669" }