Eduart Ndocaj shndërrohet... Shikoni çfarë mban varur në trupin e tij që tërheq vëmendjen e Taulant Ballës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 10-06-2016 Eduart Ndocaj shndërrohet... Shikoni çfarë mban varur në trupin e tij që tërheq vëmendjen e Taulant Ballës (FOTOT)

Eduart Ndocaj shndërrohet.. Shikoni çfarë mban varur në trupin e tij deputeti më ‘’Cool’’ i Kuvendit, që tërheq vëmendjen e socialistit Taulant Balla.

Fiks emblemën e sherifit. Kohët e fundit ai ka deklaruar se do të hapë partinë e tij, duke ironizuar me pyetjen bërë të gjithëve se dëshiron ta nisë emërtimin me ‘’Rilindja’’.

Po kështu edhe xhaketa është tipike. Dhe duhet thënë pa frikë, ‘’Kaubojsi’’ ngjan llahtarshëm me një ‘’Sherif’’ të vërtetë amerikan.

 eduartndocajstemaok.gifeduartndocajstema4ok.gif

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10108399391174
array(1) { ["section"]=> string(115) "eduart-ndocaj-shnderrohet-shikoni-cfare-mban-varur-ne-trupin-e-tij-qe-terheq-vemendjen-e-taulant-balles-fotot-43084" }