Eduart Ndocaj shpall kandidaturën për kryebashkiak “live” nga plazhi

Publikuar tek: barometri, më 08:21 20-06-2018 Eduart Ndocaj shpall kandidaturën për kryebashkiak “live” nga plazhi

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, më pas kryetar i Partisë PBDKSH, Eduart Ndocaj ka deklaruar se do të kandidojë për kryetar bashkie të Lezhës.

 

Lajmin Ndocaj e ka dhënë përmes një video-live në Facebook, nga plazhi i Velipojës, pasi ka shpërthyer kundër partive më të mëdha në vend, PS, PD, dhe LSI duke i quajtur “banda, pjella të komunizmit”.

“Unë do jem kandidat për Bashkinë e Lezhës. Kërkoj të më mbështesni, pasi partia ime është e pastër, unë nuk kam pranuar as kriminelë as hajdutë”, ka deklaruar Ndocaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040704011917114
array(1) { ["section"]=> string(73) "eduart-ndocaj-shpall-kandidaturen-per-kryebashkiak-live-nga-plazhi-125065" }