Einxhel Shkira humb njeriun e familjes, përlot me DEDIKIMIN prekës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:03 11-10-2018 Einxhel Shkira humb njeriun e familjes, përlot me DEDIKIMIN prekës Einxhel Shkira

Moderatorja e njohur Einxhel Shkira ka ndarë një lajm të hidhur me fansat e saj.

Me anë të një postimi në Instastory, Einxhel ka lajmëruar se gjyshi i saj ka ndërruar jetë.

"Kush ka ndjerë dorën e gjysherve ti ledhatojë kokën, ka ndjerë se çfarë është dashuria...ka mësuar se nga vjen, kush është e kush do të bëhet kur ka marrë bekimin e tyre..Faleminderit që ishe një gjysh shembull për mua dhe familjen time! I paharruar do të jetë kujtimi yt”, shkruan Einxhel.

einxhel.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rezart Veleshnja i propozon moderatores së njohur: Kur do fejohemi
WhatsApp në telashe, mos iu përgjigjni këtij numri »
Article Logic
Execution time: 0.010756969451904
array(1) { ["section"]=> string(72) "einxhel-shkira-humb-njeriun-e-familjes-perlot-me-dedikimin-prekes-137465" }