Ekaterina Bychkova habit me deklaratën e saj , 1 në 10 teniste janë lesbike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:40 07-02-2017 Ekaterina Bychkova habit me deklaratën e saj , 1 në 10 teniste janë lesbike

Tenistja ruse Ekaterina Bychkova ka deklaruar se “një në dhjetë teniste janë lesbike”.

 “Në tenis ka shumë lesbike. Pak a shumë raporti është një në dhjetë. Nuk paragjykoj asnjërën por më bezdisnin shikimet e tyre në dhomat e zhveshjes”, -tregon 31-vjeçarja, e cila renditjen e saj më të mirë e ka pasur në vitin e largët 2005, kur pozicionohej në vendin e 69.


Rusja tashmë jep mësime tenisi dhe karrierën e ka kaluar duke luajtur turne, shpesh nëpër vende arabe.

“Në vendet arabe hotelin e kishim 500 metra nga pista. Na thonin të mos dilnim në rrugë dhe na paralajmëronin që të mos vishnim pantallona ose bluza me mëngë të shkurtra. Ndërsa ato që ishin bjonde duhet të vinin kapele, që vendasit të mos eksitoheshin”, tregon Bychkova.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024005889892578
array(1) { ["section"]=> string(79) "ekaterina-bychkova-habit-me-deklaraten-e-saj-1-ne-10-teniste-jane-lesbike-68022" }