Ekonomisti demokrat: PD organizoi një protestë me pjesëmarrje më të ulët se LGBTQI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:36 17-05-2018 Ekonomisti demokrat: PD organizoi një protestë me pjesëmarrje më të ulët se LGBTQI Hekuran Vladi

Eksperti i ekonomisë, i njohur për qendrimet e tij djathtas, Hekuran Vladi ironizon me nota të forta protestën e organizuar dje nga PD përpara ministrisë së Brendshme.

“E ashtuquajtura opozitë organizoi sot një "protestë" për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm. Numri i pjesëmarrësve ishte më i vogël se numri i deputetëve që ka në parlament dhe shumë më i vogël se numri i pjesmarrësve në paradën e LGBTQI para dy ditësh”, shkruan Vladi.

jo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari habitet nga komenti për Ramën dhe s’mban më: A bën me ta marr në gojë zoti kryeministër
Gazetarja e thotë ‘copë’: Divat sollën më pak se ç’e prisja, hyrje-daljet e vajzave të thata, pa jetë... »
Article Logic
Execution time: 0.018826007843018
array(1) { ["section"]=> string(88) "ekonomisti-demokrat-pd-organizoi-nje-proteste-me-pjesemarrje-me-te-ulet-se-lgbtqi-121077" }