Ekskluzive/ Endri Fuga bëhet baba

Publikuar tek: slide-lart, më 13:24 15-04-2015 Ekskluzive/ Endri Fuga bëhet baba Endri Fuga dhe e fejuara e tij Besa Pëllumbi

Drejtor i Komunikimit pranë kryeministrit Rama, Endri Fuga është bërë baba. Newsbomb.al mëson se Fuga sapo është bërë babai i një vajze, fryt i lidhjes së tij të dashurisë me të fejuarën, Besa Pëllumbi. Besa është vajza e një avokati dhe punon si juriste në një kompani private.

Vajza e sapoardhur në jetë e këshilltarit të kryeministrit gëzon shëndet të plotë dhe ka sjellë lumturi në jetën e çiftit të ri. Newsbomb.al i uron jetë të gjatë pjestares më të re në familjen Fuga-Pëllumbi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024355888366699
array(1) { ["section"]=> string(65) "ekskluzive-keshilltari-i-kryeministrit-endri-fuga-behet-baba-8797" }