EKSPERTIZA/ Shqiptari u dogj i gjallë në makinë, del ADN-ja, ja kush është viktima (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:42 17-05-2018 EKSPERTIZA/ Shqiptari u dogj i gjallë në makinë, del ADN-ja, ja kush është viktima (EMRI-DETAJE) Xhafer Osmani

Kanë dalë sot rezultatet e analizës së ADN-së të personit qe u gjet i shkrumbuar brenda makinë në Fushë Krujë. Sipas rezultateve, nuk ka asnjë dyshim që viktima i cili u masakrua është shtetasi kosovar Xhafer Osmani.

Sipas ekspertizës, Osmani është djegur i gjallë. Pasi është lidhur dhe dhunuar, i është hedhur benzinë dhe më pas i kanë vënë flakën.

Më datën 5 maj 2018, një automjet u gjet i djegur në Fushë-Krujë, ndërsa brenda mjetit ishte edhe një trup i shkrumbuar. Ngjarja ndodhi në fshatin Derven, ndërsa viktima brenda mjetit u identifikua si Xhavit Osmani.

Makina e djegur ishte e tipit Volsvagen dhe pa targa, dhe kishte 5 ditë që kishte hyrë nga Kosova. 

Ndërkohë policia po heton në dy pista: Krim pasioni ose konflikt prone.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i mbytur një burrë në Vlorë
Dora e ngrohtë e Ramës për Vuçiç dhe përqafimi symbyllur (Momente PIKANTE nga Sofje) »
Article Logic
Execution time: 0.022213935852051
array(1) { ["section"]=> string(98) "ekspertiza-shqiptari-u-dogj-i-gjalle-ne-makine-del-adn-ja-ja-kush-eshte-viktima-emri-detaje-121101" }