Ekzekutimi i 28-vjeçarit, motra e Marjo Majollarit publikon VIDEO me vëllain e ndjerë: Bota ime je

Publikuar tek: aktualitet, më 10:24 15-04-2018 Ekzekutimi i 28-vjeçarit, motra e Marjo Majollarit publikon VIDEO me vëllain e ndjerë: Bota ime je

Pak ditë më parë 28-vjeçari Marjo Majollari u ekzekutua në zonën e ish-Kinostudios në Tiranë. Ku dyshohet se u vra nga Katriot Gjuzi, ku i fundit i mori jetën Majollarit për të marrë hakun e të vëllait, i cili është vrarë nga babai i 28-vjeçarit, Avni Majollari në vitin 2000.

Ndërkohë, dhimbja ka pushtuar nënën dhe motrën e Marjos pas humbjes së të riut. Së fundmi e motra ka publikuar një video në Facebook ku shfaqet me Marjon, duke kënduar këngën “Mirëmëngjes dashni” të Artiola Toskës ndërsa i thotë vëllait ‘bota ime je’.

Kujtojmë se prindërit e Marios janë ndarë kur ai ishte vetëm 2 vjeç dhe e ëma i ka rritur e vetme dy fëmijët.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makthi i Sarandës, kush është Dhimitër Terolli, i riu që bëri kërdinë me vjedhje (FOTO)
Tentoi të grabiste bankën duke kërcënuar me thikë, ZBARDHET dëshmia e 24-vjeçarit: Jam i dëshpëruar. Nuk kisha planifikuar… »
Article Logic
Execution time: 0.021294832229614
array(1) { ["section"]=> string(103) "ekzekutimi-i-28-vjecarit-motra-e-marjo-majollarit-publikon-video-me-vellain-e-ndjere-bota-ime-je-116965" }