Ekzekutohet me 11 plumba sapo del nga makina, “bossi i drogës” (NGJARJA NE BEOGRAD)

Publikuar tek: bota, më 12:02 31-07-2016 Ekzekutohet me 11 plumba sapo del nga makina, “bossi i drogës” (NGJARJA NE BEOGRAD) Fotot e viktimes botuar nga mediat serbe

U ekzekutua me 11 plumba një ditë më parë në Beograd, një “bos droge”, i skeduar nga policia. Bëhet fjalë për Aleksandër Stamenkoviç, 42 vjeç, pronar i lokalit Piazza del Café, në lagjen elitare të kryeqytetit serb, aty ku jeton edhe kryeministri Vuçiç. 

Mediat serbe shkruajnë se viktima ka qenë i njohur për policinë, i akuzuar për dhunë dhe trafik droge.

Sipas dëshmitarëve, ekzekutimi i tij u bë nga 2 persona që lëviznin me motor, pikërisht në momentin kur doli nga makina. Pasi janë larguar nga vendi I ngjarjes, autorët kanë djegur edhe motorrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11346292495728
array(1) { ["section"]=> string(84) "ekzekutohet-me-11-plumba-sapo-del-nga-makina-bossi-i-droges-ngjarja-ne-beograd-48245" }