“Elbasan Arena” i kompletuar për ndeshjen Shqipëri-Serbi (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:11 25-09-2015 “Elbasan Arena” i kompletuar për ndeshjen Shqipëri-Serbi (Foto)

Ndonëse, i inaguruar në tetor të vitit të kaluar, pista e atletikës në stadiumin “Elbasan Arena” nuk përfundoi njëkohësisht me pjesën tjetër të impiantit.

Gjithsesi, stadiumi do të jetë i kompletuar, bashkë me pistën në ndeshjen që Shqipëria do të zhvillojë kundër Serbisë pas dy javësh në Elbasan.

Nga fotot shihet se përfundimet për shtrimin e pistës së atletikës janë në përfundim e sipër.

Kjo pistë do të përdoret për zhvillimin e garave kombëtare, por edhe për ato ndërkombëtare të atletikës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëndohet Kukeli, të shqetësuar te stafi kuq e zi, rrezikon Serbinë
Lila feston golin me “shqiponjën” dhe falet në fushë, tërbohen grekët (Foto+Video) »
Article Logic
Execution time: 0.021883964538574
array(1) { ["section"]=> string(65) "elbasan-arena-i-kompletuar-per-ndeshjen-shqiperi-serbi-foto-21663" }