Elbasani-Tirana zhvendoset në Pogradec, shkak punimet në “Elbasan Arena”

Publikuar tek: sport, më 16:37 15-04-2015 Elbasani-Tirana zhvendoset në Pogradec, shkak punimet në “Elbasan Arena”

Ndeshja e supërligës midis Elbasanit dhe Tiranës do të zhvendoset në stadiumin e qytetit të Pogradecit “Gjorgji Kyçyku” për shkak se në stadiumin “Elbasan Arena” janë duke u zhvilluar punime.

Klubi i Tiranës njofton se ndeshja do të luhet të shtunën me datë 18 prill në orën 14:00 në Pogradec. Me sa duket midis dy klubeve nuk ka pasur përplasje për zhvendosjen e vendit ku do të zhvillohet kjo ndeshje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi për Sky Sport24: Tmerri i Beogradit dhe pse i meritojmë tre pikët
Champions/ Porto turpëron Bayern-in, Barcelona mposht PSG »
Article Logic
Execution time: 0.021497964859009
array(1) { ["section"]=> string(74) "elbasani-tirana-zhvendoset-ne-pogradec-shkak-punimet-ne-elbasan-arena-8818" }