Elefanti u bën masazh turistëve. A do ta provonit dhe ju? (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:09 23-02-2016

Elefantët njihen si një nga kafshët më të zgjuara, por sa persona kanë provuar masazhin e tyre? Igor dhe Anastasia Nikolov sapo janë martuar dhe kanë udhëtuar për muajin e mjaltit në ishullin  Koh Chang në Thailand ku provuan masazhin nga një elefant.

Igor Nikolov ka treguar se ka qënë shumë e vështirë për atë që të relaksohet në momentin kur elefanti ka qënë lart tij dhe ka filluar masazhin, raporton dailymail.com.

“Në fillim na treguan se çfarë mund të bëjnë ata. Elefanti ishte tepër i madhë kështu që nuk isha i sigurt për atë që po bëja. Por ishte një masazh shumë i mir. Duhet ta provojnë të gjithë.”, ka thënë Igor Nikolov. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030390977859497
array(1) { ["section"]=> string(67) "elefanti-u-ben-masazh-turisteve-a-do-ta-provonit-dhe-ju-video-33336" }