“Elegante simpatike, të tërë kërkojnë të më kenë mike”, dëgjoni Anën e Ardit Gjebresë teksa reciton (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 09-05-2016

“Shkronja “L”, sepse është lulja ime”, kështu shkruan moderatori Ardit Gjebrea plot krenari për Anën e tij.

Vogëlushja ka sot festën e abetares që është një ditë e rëndësishme për çdo fëmijë. Ajo ka dalë para bashkëmoshatarëve dhe prindërve duke recituar pa kurrfarë kompleksi e droje.

Për më tepër ndiqni këtë video dhe Anën që thotë: “Elegante simpatike, të tërë kërkojnë të më kenë mike”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025110006332397
array(1) { ["section"]=> string(107) "elegante-simpatike-te-tere-kerkojne-te-me-kene-mike-degjoni-anen-e-ardit-gjebrese-teksa-reciton-video-39909" }