Elektrizohet nga fitorja e kombëtares dhe nxjerr të pasmet nga xhami i makinës (Video +18)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:05 20-06-2016 Elektrizohet nga fitorja e kombëtares dhe nxjerr të pasmet nga xhami i makinës (Video +18)

Shqipëria mori mbrëmë fitoren e saj të parë në një kompeticion madhor si Kampionati Europian. Vala e gëzimit dhe haresë përfshiu çdo shqiptar anë e mbanë botës.

Të shumtë ishin tifozët që dolën për të festuar nëpër qytete të ndryshme pas përfundimit të ndeshjes. Sigurisht edhe në Vlorë entuziazmi ishte i madh. Madje me çfarë duket në këtë video, një vajzë ka qënë më shumë entuziaste se ç'duhet. Ajo ka hipur në makinë e veshur vetëm me tanga dhe ka nxjerrë të pasmet e saj nga dritarja e makinës duke i rrotulluar ato para syve të të gjithë meshkujve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019219875335693
array(1) { ["section"]=> string(93) "elektrizohet-nga-fitorja-e-kombetares-dhe-nxjerr-te-pasmet-nga-xhami-i-makines-video-18-44114" }