ELEKTRIZUESE/ Rusia befason me ceremoninë e hapjes së Botërorit, spektakël nga këngëtari i fashmëm dhe Ronaldo “fenomeni”

Publikuar tek: sport, më 16:55 14-06-2018 ELEKTRIZUESE/ Rusia befason me ceremoninë e hapjes së Botërorit, spektakël nga këngëtari i fashmëm dhe Ronaldo “fenomeni”

Tashmë në Rusi është hapur zyrtarisht kompeticioni i Botërorit “Rusi 2018”.

Atmosferë elektrizuese, 500 balerina dhe xhonglerë kanë zbritur në fushën e blertë së bashku me Ronaldo fenomenin dhe këngëtarin e famshëm anglez, Robin Ëilliams.

Pas pak pritet të startojë ndeshja e parë e rusëve me Arabinë Saudite, ndërkohë tifozët e pranishëm në stadium nuk përmbahen me brohorima dhe duartrokitje. Çfarë atmosfere! Ndiqeni në videon e mëposhtme.Newsport.al/

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja ruse u ndalon femrave seksin me të huajt gjatë Kupës së Botës
Gjykata e Arbitrazhit BEFASON klubin e Skënderbeut, jep vendimin e PAPRITUR »
Article Logic
Execution time: 0.3636269569397
array(1) { ["section"]=> string(124) "elektrizuese-rusia-befason-me-ceremonine-e-hapjes-se-boterorit-spektakel-nga-kengetari-i-fashmem-dhe-ronaldo-fenomeni-124382" }