Eleminoi KUKËSIN, Ansi Agolli i qëndron besnik skuadrës

Publikuar tek: sport, më 17:59 12-08-2018 Eleminoi KUKËSIN, Ansi Agolli i qëndron besnik skuadrës Ansi Agolli

Kukësi është eleminuar nga Champions League nga skuadra e Qarabag, në të cilën luan dhe lojtari i Kombëtares Ansi Agolli, i cili në takimin e parë me verilindorët ka qenë një nga pikat më të forta të ekipit azer.

Në “Loro Boriçi” gjithçka u mbyll me rezultatin 0-0, por në transfertë ndeshja ka përfunduar 3-0 për vendasit.

E gjitha kjo e ka një shpjegim dhe këtë e tregon vetë lojtari.

Në një postim në rrjetet sociale, anësori tregon edhe axhendën e tij, pasi vetëm ushqehet, fle gjumë dhe pjesën tjetër ia kushton skuadrës, duke u treguar mjaft besnik ndaj ekipit ku ka fituar shumë kampionate dhe në sezonin e fundit ishte pjesëmarrës në Champions League.

agolla.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas shtrimit në spital, Ronaldo jep lajmin e shumëpritur për fansat
Luiza Gega në vendin e 4 në Kampionatin Europian të Atletikës »
Article Logic
Execution time: 0.024850130081177
array(1) { ["section"]=> string(61) "eleminoi-kukesin-ansi-agolli-i-qendron-besnik-skuadres-130905" }