Elhaida Dani elektrizon skenën e Eurovision (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 22:21 23-05-2015

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani ka përfunduar interpretimin e saj nga skena e madhe e Eurovision duke elektrizuar publikun.

Ndryshe nga gjysmëfinalja e parë ku këngëtarja u duk disi e emocionuar, këtë herë ajo ka qenë shpërthyese. Kjo është vetëm një pjesë nga performanca e saj publikuar nga faqja zyrtare e Eurovision. Tashmë ka filluar edhe televotimi i cili mbyllet pas 10 minutash. Elhaida Dani mban kodin me numër 26.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video-mesazhi nga Elhaida në Eurovision
Elhaida Dani mund të zbresë në renditjen e Eurovizionit, BBC: Votat e Maqedonisë dhe Malit të Zi, të pavlefshme »
Article Logic
Execution time: 0.018527030944824
array(1) { ["section"]=> string(55) "elhaida-dani-elektrizon-skenen-e-eurovision-video-11825" }