Elhaida Dani sjell versionin e ri të këngës "I'm Alive" (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 06-04-2015

Elhaida Dani e ka kënduar në një tjetër version këngën e saj “I’m Alive” me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë  në Eurovizion.

E ftuar në “E Diell” në Top Channel Elhaida e ka kënduar për herë të parë "live" dhe e ka shoqëruar këngën me tingujt e pianos.

“Versioni i parë “live” i këngës I’m Alive. E dua faktin që kjo këngë bëhet shumë emocionuese kur e luaj në piano", shkruan Elhaida duke shtuar se shpreson që publikut t’i ketë pëlqyer.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18667888641357
array(1) { ["section"]=> string(64) "elhaida-dani-sjell-versionin-e-ri-te-kenges-i-m-alive-video-7934" }