Elhaida Dani "vjedh zemrat" e fqinjve me këngën përfaqësuese në Eurovizion

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:00 16-03-2015

Kënga e Elhaida Danit që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, e publikuar mbrëmë në kanalin “youtube’ është pritur pozitivisht nga mbarë publiku.

Shumë komentues nga vende të ndryshme të Europës kanë lënë komentet e tyre duke uruar e përgëzuar Elhaidën për “I’m Alive’. Bien në sy komentet dashamirëse nga fqinjët grekë, të tjerë nga Serbia, Italia, Turqia, Gjermania etj...

Urojmë që ky të jetë një shembull i asaj ç’ka nuk arrin të bëjë politika dhe që ia del ta bëjë muzika!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070130825042725
array(1) { ["section"]=> string(77) "elhaida-dani-vjedh-zemrat-e-fqinjve-me-kengen-perfaqesuese-ne-eurovizion-6041" }