Eli Fara: Nëse martesa e dytë më binte si e para, do godisja kokën me grushta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:21 11-01-2016 Eli Fara: Nëse martesa e dytë më binte si e para, do godisja kokën me grushta

Këngëtarja e mirënjohur, jo vetëm me këngët e saj , por edhe për bukurinë që e posedon, përkundër moshës që e ka, Eli Fara ka dhënë një intervistë për revistën ‘Kosovarja’ ku ka folur edhe për jetën e saj personale.

Fara ka deklaruar se preferon të jetë beqare pasi në këtë mënyrë mund të administrojë më mirë prioritet e saj dhe në rast se martesa e dytë i binte si e para atëherë do godiste kokën me grushta.

“Mund edhe të martohesha dhe të më binte prapë diçka shumë zhgënjyese si në martesën e parë dhe pastaj t’i bija kokës me grushte e t’i thosha vetes: Oh zot! Pse e bëra prapë. Kur jam  vetëm më duket sikur ndjehem më rehat dhe e administroj mirë të gjitha ato prioritetet e mia. Kështu të paktën nuk ia vë fajin askujt, dhe domosdo më mbetet mua. Jam më e kënaqur kështu”, ka thënë këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0971360206604
array(1) { ["section"]=> string(81) "eli-fara-nese-martesa-e-dyte-me-binte-si-e-para-do-godisja-koken-me-grushta-29711" }