Eli Fara, “një çupëlinë pe Korçe”: Korça më jep nur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:24 03-06-2015 Eli Fara, “një çupëlinë pe Korçe”: Korça më jep nur Eli Fara në Korçë

Këngëtarja Eli Fara as që e ka ndërmend të plaket. Madje edhe ajo vetë mendon se ka shumë nur, nur të cilin thotë se ja jep Korça, vendi i lindjes së saj.

Eli Fara është shfaqur si një “çupëlinë pe Korçe” përpara Katedrales së qytetit me një look që e dëshmon më së miri, rininë dhe freskinë e saj. Pantallonat e grisura, syzet pasqyrë, dhe qyteti i serenatave i kanë dhënë Elit një pamje ndryshe. “Korça më jep nur” shkruan vetë Eli në foton e postuar.“Je ti ajo që e zbukuron Korçën’, i shkruan një prej komentuesve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020833015441895
array(1) { ["section"]=> string(53) "eli-fara-nje-cupeline-pe-korce-korca-me-jep-nur-12607" }