Elia, Amos dhe Yllka Mujo emocionojnë publikun me këngën “Moj e bukura Shqipëri”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:35 08-12-2016 Elia, Amos dhe Yllka Mujo emocionojnë publikun me këngën “Moj e bukura Shqipëri”

Surpriza që paralajmëroi vëllai i Elia Zaharias, Amos u zbulua me performancën e familjes në skenë.

Ashtu siç dyshohej princeshën Elia këndoi në skenë me të vëllain, por jo vetëm edhe me të ëmën, këngëtaren Yllka Mujo.

Kënga “Moj e bukura Shqipëri’ mallëngjeu dhe emocionoi publikun shqiptar.

Yllka-Mujo-3-300x450.jpg

 82075d65576abfe3a1d91a74e2c75d3c-550x308_1.png

6d3ee848d54d69e9effc782b8f52a77b-550x311_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02282190322876
array(1) { ["section"]=> string(83) "elia-amos-dhe-yllka-mujo-emocionojne-publikun-me-kengen-moj-e-bukura-shqiperi-62067" }