Elia Zaharia dhe princ Leka eksplorojnë Valbonën (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:01 26-08-2016 Elia Zaharia dhe princ Leka eksplorojnë Valbonën (Fotot)

 Elia Zaharia dhe Pric Leka II po eksplorojnë bukuritë e natyrës në veri të Shqipërisë dhe pikërisht Valbonën.

Me veshje sportive, me çanta në shpinë dhe nën shoqërinë e miqve të tyre, ato po kalojnë ditë të bukura në malet e Valbonës.

Dhe pak ditë i ndajnë nga martesa e tyre Princin Leka II dhe Elia Zaharia të cilët do martohen me 8 tetor të këtij viti.

elia_zaharia_2.pngelia_zaharia.pngelia_zaharia_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0662682056427
array(1) { ["section"]=> string(60) "elia-zaharia-dhe-princ-leka-eksplorojne-valbonen-fotot-50930" }