Elia Zaharia dhe Soni Malaj bashkohen për një qëllim, surprizojnë…(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 31-08-2016 Elia Zaharia dhe Soni Malaj bashkohen për një qëllim, surprizojnë…(Foto)

Një nga anëtaret e grupit “Spirit Voice”, Dorina Tiko ka patur një surprizë tepër të këndshme nga miqtë e saj.

Soni Malaj, Elia Zaharia dhe saksofonisti Brikel Guga i kanë bërë një surprizë mikes së tyre.

Dhe një herë grupi janë bashkuar sëbashku, por që i kanë munguar për shumë kohë skenës shqiptare.

elia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02472710609436
array(1) { ["section"]=> string(75) "elia-zaharia-dhe-soni-malaj-bashkohen-per-nje-qellim-surprizojne-foto-51475" }