Elina Duni tur ballkanik për albumin e ri, këndon në Beograd

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:07 28-08-2015 Elina Duni tur ballkanik për albumin e ri, këndon në Beograd

Këngëtarja e njohur Elina Duni ka bërë të ditura datat dhe vendet ku do të prezantojë albumin e saj më të ri të titulluar “Dallëndyshet”.

Dy netë janë planifikuar në Tiranë në datat 14 dhe 15 shtator, më pas Duni do të udhëtojë drejt Shkupit në datë 16, dy ditë më pas do performojë në Prishtinë dhe turi i saj mbyllet më 19 shtator në Beograd. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045768022537231
array(1) { ["section"]=> string(65) "elina-duni-tur-ballkanik-per-albumin-e-ri-kendon-ne-beograd-19426" }