Elis Bakaj kurorëzon dashurinë e tij, ja futbollistët e pranishëm në dasmën e sulmuesit

Publikuar tek: sport, më 22:21 02-06-2018 Elis Bakaj kurorëzon dashurinë e tij, ja futbollistët e pranishëm në dasmën e sulmuesit Nga dasma

Sonte martohet një prej ‘yjeve’ të futbollit shqiptar në këto vite , Elis Bakaj.

Sulmuesi kurorëzon martesën e tij me Andrean, të fejuarën e tij rumune. Në dasmën e futbollistit padyshim që nuk kanë munguar kolegët e tij dhe ata që ka kaluar një pjesë të mirë të karrierës. Kështu të pranishëm në dasmën e Bakaj janë Endri Vrapi dhe Renaldo Kalari.

Po ashtu të pranishëm janë parë edhe Ditmar Bicaj, Edvan Bakaj, Ylli Shameti dhe Eni Imami. Një formacion thuajse i plotë që duket se i jep dasmës një atmosferë më sportive.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit Elis Bakaj në dasmën e tij, futbollisti merr vendimin e papritur për ish-trajnerët (FOTO)
ELIS BAKAJ siç nuk e kishit parë kurrë, ja kërcimi “magjik” me bashkëshorten në ditën e dasmës (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.16011500358582
array(1) { ["section"]=> string(93) "elis-bakaj-kurorezon-dashurine-e-tij-ja-futbollistet-e-pranishem-ne-dasmen-e-sulmuesit-123038" }