ELIS BAKAJ siç nuk e kishit parë kurrë, ja kërcimi “magjik” me bashkëshorten në ditën e dasmës (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:54 02-06-2018 ELIS BAKAJ siç nuk e kishit parë kurrë, ja kërcimi “magjik” me bashkëshorten në ditën e dasmës (FOTO-VIDEO) Nga dasma

Sonte djeg shaminë e beqarit siç i thonë në gjuhën popullore një prej futbollistëve më të mirë të 10 viteve të fundit në Superligë.

Elis Bakaj martohet me fejuarën e tij rumune,Andrea. Në një dasëm ku janë të ftuar të shumtë edhe Neësport.al sjell në mënyrë ekskluzive edhe kërcimin tradicional të çiftit.

Në video shfaqet Bakaj që po kërcen me Andrean në natën e kurorëzimit të dashurisë tyre. Një kërcim mjaft elegant dhe i bukur ky i çiftit ku Newsport.al i uron një jetë të lumtur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elis Bakaj kurorëzon dashurinë e tij, ja futbollistët e pranishëm në dasmën e sulmuesit
Mbrëmje madhështore për Elis Bakajn, ishi i Kukësit djeg shaminë e beqarit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014263153076172
array(1) { ["section"]=> string(109) "elis-bakaj-sic-nuk-e-kishit-pare-kurre-ja-kercimi-magjik-me-bashkeshorten-ne-diten-e-dasmes-foto-video-123041" }