Elis Bakaj, sulmuesi rikthehet te ‘’Tirana’’

Publikuar tek: sport, më 12:18 28-08-2015 Elis Bakaj, sulmuesi rikthehet te ‘’Tirana’’

Elis Bakaj është zyrtarisht futbollisti më i ri në skuadrën e Tiranës. Këtë gjë e ka bërë me dije vetë KF Tirana, duke gëzuar edhe tifozët e ekipit.

“Elis Bakaj është goditja finale e Tiranës në merkaton e verës. Një dhuratë e presidentit Halili për tifozet, kështu mund të cilësohet ky përforcim i bujshëm. Akordi zyrtar me sulmuesin është arritur Elis Bakaj në pranine e drejtuesve te klubit do te prezantohet para mediave. Vetem dy muaj pas largimit drejt Izraelit, Elisi rikthehet ne shtepi.”, deklaron ekipi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi përfundon garën Usain Bolt goditet “pabesisht” nga mbrapa (Video)
Sot ndeshja Tirana-Laçi në Krujë, bileta 4 mijë lekë dhe bardheblutë falas transportin për tifozët »
Article Logic
Execution time: 0.028411865234375
array(1) { ["section"]=> string(45) "elis-bakaj-sulmuesi-rikthehet-te-tirana-19391" }