Elisa Spiropali bën apel për ndihmë, ejani të ndihmojmë Samuelin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:43 04-10-2017 Elisa Spiropali bën apel për ndihmë, ejani të ndihmojmë Samuelin

Deputetja e PS Elisa Spiropali është bërë pjesë e një nisme për të ndihmuar një fëmijë të sëmurë.

Në Ersekë siç duket do të bëhet një koncert bamirësie e të ardhurat që do të mblidhen e do të shkojnë në ndihmë Samuelit i cili po Kurohet në Greqi. Spiropali ka shpërndarë postimin e aktorit të humorit Erion Isai ku bëhet thirrje për të marrë pjesë në koncert. “Për Samuelin !   Mos mungoni të ndihmoni, aq sa mundni dhe sa doni”, kështu shkruan Spiropali.

Kështu shkruan Erion Isai:

Per Samuelin!

Diten e premte, koncert ne qytetin e Ersekes per ti ardhur ne ndihme Samuelit. Ju pres, bashke me mikun tim Aleks Xhelili. Samueli po kurohet ne Greqi, kushdo qe mundet te kotribuoje per te, me kontaktoni!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013154029846191
array(1) { ["section"]=> string(69) "elisa-spiropali-ben-apel-per-ndihme-ejani-te-ndihmojme-samuelin-94762" }