Elisa Spiropali dhe Vangjush Dako argëtohen nën shoqërinë e reperit Noizy

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:40 02-05-2017 Elisa Spiropali dhe Vangjush Dako argëtohen nën shoqërinë e reperit Noizy

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako së bashku me Sekretaren e Rinisë në Partinë Socialiste Elisa Spiropali po festojnë në festën e organizuar nga FRESH nën shoqërinë e reperit Noizy.

Në foton e mëposhtme kanë pozuar së bashku Spiropali, Dako dhe Noizy.

Mesa duket në festën e FRESH është ftuar të performojë reperi shqiptar Noizy, i cili është një ndër këngëtarët më të ndjekur në Shqipëri.

ghjjjjjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029162883758545
array(1) { ["section"]=> string(79) "elisa-spiropali-dhe-vangjush-dako-argetohen-nen-shoqerine-e-reperit-noizy-77242" }