Elisa Spiropali i injekton politikën vajzës që në moshën 1-vjeçare, shihni çfarë torte i bën për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:10 06-09-2016 Elisa Spiropali i injekton politikën vajzës që në moshën 1-vjeçare, shihni çfarë torte i bën për ditëlindje

Nalta, vajza e zëdhënëses së Partisë Socialiste, Elisa Spiropalit, ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe për këtë datë të shënuar prindërit e saj i kanë bërë një dhuratë të çuditshme.

Mbi tortë ishte pikturuar një kartë e anëtarësisë së Partisë Socialiste, a thua se edhe ky moment duhej të përdorej medoemos për politikë.

Shpresojmë që në vitet e ardhshme, vogëlushja të marrë torta me figura vizatimore dhe të përshtatshme për moshën e saj dhe jo ndonjë tortë me fytyrën e kryetarit të PS-së. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022668123245239
array(1) { ["section"]=> string(112) "elisa-spiropali-i-injekton-politiken-vajzes-qe-ne-moshen-1-vjecare-shihni-cfare-torte-i-ben-per-ditelindje-52128" }