Elisa Spiropali lind vajzë, e quan Nalta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:12 04-03-2015 Elisa Spiropali lind vajzë, e quan Nalta

Drejtoresha e Përgjithshme e Doganave Elisa Spiropali, ka sjellë në jetë vajzën e saj, fryt i martesës me Salarjon Totën.

Vajza e sapoardhur në jetë e Spiropalit quhet Nalta dhe gëzon shëndet të plotë.

Spiropali i dha fund beqarisë vjeshtën që sapo lamë pas dhe organizoi një ceremoni martese me rreth 100 të ftuar në përiferi të Tiranës.

Ajo zgjodhi si model flokësh një model të viteve 90 dhe një fustan nusërie tepër elegant e të thjeshtë.

Newsbomb.al i uron jetë të gjatë pjestares më të re në familjen Spiropali-Tota.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034135818481445
array(1) { ["section"]=> string(44) "elisa-spiropali-lind-vajze-e-quan-nalta-4957" }