Elisa Spiropali në Bruksel, takon presidentin e KE, por mënyra se si e shikon … (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 06-12-2017 Elisa Spiropali në Bruksel, takon presidentin e KE, por mënyra se si e shikon … (FOTO)

Deputetja e PS, Elisa Spiropali ka marrë pjesë në takimin dypalësh mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidenti të KE, Juncker në Bruksel.

Gjatë këtij takimi, Spiropali veç angazhimit të saj si përfaqësuese e Shqipërisë, ka përiftuar nga rasti dhe ka takuar personalisht Presidentin e Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker, si dhe ka pozuar në disa foto.

Ajo që bie në sy është mënyra se si e shikon përfaqësuesin e lartë evropian, që pa shumë koment, gjykojeni vetë.

Ndërkohë, shoqëruar me këtë foto, Spiroapli shkruan:”Me Presidentin e Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker.  Në takimin dypalësh me Kryeministrin Rama Presidenti Juncker theksoi progresin mbresëlënës që ka bërë Shqipëria në rrugën e saj evropiane si dhe deklaroi mbështetjen për rekomandimin pozitiv për çeljen e negociatave”.

 

spi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024087190628052
array(1) { ["section"]=> string(87) "elisa-spiropali-ne-bruksel-takon-presidentin-e-ke-por-menyra-se-si-e-shikon-foto-102119" }