Elisa Spiropali, para dhe pas Rilindjes, foto që qarkullon në facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:55 25-02-2015 Elisa Spiropali, para dhe pas Rilindjes, foto që qarkullon në facebook Krahasimi i fotove per Elisa Spiropalin

Padyshim që debatet brenda grupit parlamentar të PD kanë hapur shumë debate. Dhe në facebook, kanë vërshuar fotot dhe komentet. Madje, për drejtoreshën e Doganave Elisa Spiropali qytetarët kanë qenë më konkrete në krahasime.

Fotoja që qarkullon që nga dita e djeshme në facebook, të jep diferencën e Drejtoreshës së Doganave Elisa Spiropali, para dhe pas zgjedhjeve të 23 qershorit 2013. Eshtë Elisa në një fushë e veshur thjesht duke pozuar, në krahun e majtë, dhe Elisa në kafe, e përfolur për çantën e markuar Louis Vuitton në anën tjëtër. Qytetarët flasin për diferencën mes fotografive, por nuk ka asgjë të keqe në fund të fundit: puna i ndryshon njerëzit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027765989303589
array(1) { ["section"]=> string(73) "elisa-spiropali-para-dhe-pas-rilindjes-foto-qe-qarkullon-ne-facebook-4406" }