Elona Duro pushime me Olti Currrin. Nga lart-poshtë s’e keni idenë se sa është dobësur Olti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 06-08-2015 Elona Duro pushime me Olti Currrin. Nga lart-poshtë s’e keni idenë se sa është dobësur Olti Elona Duro dhe Olti Curri

Elona Duro, këtë të enjte ka zgjedhur ta kalojë në plazh nën shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Olti Currit.

Duro duket mjaft e këndshme edhe e pagrimuar, por ai që bie veçanërisht në sy është Olti Curri, që po mos kishim parë “tagg-un” e Elonës nuk do e kishim gjetur dot kush ishte.

Të paktën nga lart-poshtë, Olti duket gati për ndonjë sfilatë të brendshmesh. I tonifikuar dhe pa bark... Me ç’duket, opinionisti e ka marrë seriozisht këtë punën e peshës, megjithatë nuk jemi të sigurtë. Urojmë mos të jetë thjesht efekti “nga lart-poshtë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025336980819702
array(1) { ["section"]=> string(96) "elona-duro-pushime-me-olti-currrin-nga-lart-poshte-s-e-keni-idene-se-sa-eshte-dobesur-olti-17852" }