Elton Deda nun i vajzës së Eneda Tarifës: Sa të dua o Aria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:29 23-05-2016 Elton Deda nun i vajzës së Eneda Tarifës: Sa të dua o Aria

Elton Deda ka një raport jo vetëm mes kolegësh me këngëtaren Eneda Tarifa por një lidhje edhe më të fortë se kaq, familjare. Deda është bërë si i familjes për këngëtaren e cila e ka zgjedhur si nun të vajzës së saj Aria.

Për këtë fakt, kantautori është shumë i lumtur dhe këtë e reflekton edhe përmes një postimi në rrjetin social.

“E rregulluam dhe kukllën!!! Nuni dhe goca e tij. Por kjo s’do kish ardh në botë pa Erjon Zaloshnja dhe Eneda Tarifa. Sa të dua o Aria!” shkruan Deda.

“Aria është e lumtur për nunin që ka....”, i përgjigjet Tarifa.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034380197525024
array(1) { ["section"]=> string(63) "elton-deda-nun-i-vajzes-se-eneda-tarifes-sa-te-dua-o-aria-41221" }