Elvana Gjata festoi ditëlindjen, festë në hotel me të ftuar specialë në Tiranë

Publikuar tek: barometri, më 08:20 04-02-2018 Elvana Gjata festoi ditëlindjen, festë në hotel me të ftuar specialë në Tiranë

Një ditë e veçantë është kjo e sotshmja për një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar e më gjerë, Elvana Gjata.

Bukuroshja feston sot më 3 janar ditëlindjen dhe mbush plot 31 vjeç. Sipas revistës ‘who’ ylli i muzikës pop ka vendosur ta festojë ditëlindjen me një koncert privat me të ftuar specialë në një nga hotelet e kryeqytetit, për të cilët do të këndojë këngë nga repertori i saj.

Ky koncert do të shënojë edhe rikthimin e këngëtares pas një shkëputje në tregun shqiptar.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059622049331665
array(1) { ["section"]=> string(84) "elvana-gjata-festoi-ditelindjen-feste-ne-hotel-me-te-ftuar-speciale-ne-tirane-109047" }