Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, motra e saj i dedikon një mesazh special (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:34 03-02-2017 Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, motra e saj i dedikon një mesazh special (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata feston sot ditëlindjen.

Ndërkohë, nëpërmjetë rrjeteve sociale motra e saj Migena ka publikuar në rrjetet sociale foto të cilën e shoqëron me një mesazh special për të.

“Gjithmone te tilla, gjithmone keshtu dhe gjithmone bashke! Ji e forte sic te njoh , origjinale sic di te jesh dhe lumtur sic do zemra jote dhe imja bashke deri sa te behesh 100 Vjec ! Gezuar Ditelindjen , my Love” shkruan Migena. të shumtë po ashtu kanë qenë fansat që e kanë uruar, por nuk kanë munguar as kolegët.

elvana_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027833938598633
array(1) { ["section"]=> string(87) "elvana-gjata-feston-sot-ditelindjen-motra-e-saj-i-dedikon-nje-mesazh-special-foto-67586" }