Elvana Gjata i nxjerr “bllof” të gjithë, ja veprimi i papritur që bën për Flori Mumajesin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:28 06-01-2017 Elvana Gjata i nxjerr “bllof” të gjithë, ja veprimi i papritur që bën për Flori Mumajesin

Shumë është shkruar për Elvana Gjatën e Flori Mumajesin.

Për lidhje, ndarje, sherre e madje edhe për akuza lidhur me djegien e makinës  së këngëtarit por Elvana i jep fund të gjitha thashethemeve dhe i nxjerr “bllof” të gjithë përmes këtij gjesti.

Këngëtarja e hitit “Lejla” ka sponsorizuar në faqen e saj me thuajse 1 milion fansa këngën më të fundit të Flori Mumajesit me Shkurte Gashin “Tu luta”.

elvana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022050142288208
array(1) { ["section"]=> string(92) "elvana-gjata-i-nxjerr-bllof-te-gjithe-ja-veprimi-i-papritur-qe-ben-per-flori-mumajesin-64102" }